Lednovka

Ve čtvrtek 31.1. vyrazíme ze zastávky Královo Pole nádraží na prodloužený víkend severně od Brna. Bude tak možnost si odpočinout od školy, užít si víkend s kamarády a snad i se sněhem.

Sraz: čtvrtek 31.1. v 17.45 na zastávce autobusů Královo pole nádraží, pod mostem

Cena: 200,- Kč

S sebou:

- batoh s bederním pásem, ve kterém bude vše nabaleno:
spacák, karimatka, pohory, „přezůvky“ do chaty, batůžek, teplé oblečení, rukavice, čepice, kroj, pláštěnka, deník, Bible, psací potřeby, návleky, baterka, nůž, KPZ, šití, provaz nebo uzlovačka, svíčka, šátek, hygienické potřeby, ešus a lžíce, láhev 1,5 l

-jídlo: vlastní jídlo na čtvrtek a vlastní obědy na pátek (nevařicí) a sobotu

Plánovaný návrat: neděle 3.2. v 14.32 na zastávku Královo Pole nádražíTermíny akcí a registrace

V roce 2019 nás opět čekají různorodé akce, proto si zapište termíny uvnitř aktuality do svých kalendářů, ať je můžeme prožít společně v co největším počtu. První akcí bude Lednovka 31.1.-3.2. Vrcholem oddílového roku bude tábor v červenci. Jako každý rok probíhá v lednu registrace členů Klubu Pathfinder, a proto je potřeba zaplatit členský příspěvek ve výši 200 Kč osobně Pájovi nejpozději na schůzce 28.1. a nejpozději na Lednovce předat vyplněnou a podepsanou registrační kartu.

TERMÍNY AKCÍ

Lednovka 31.1.-3.2.
Jednodenní výprava 24.3.
Velikonoční výprava 18.-22.4.
Helfštýn 17.-19.5.
Tábor 30.6.-10.7.

Do konce ledna probíhá registrace členů Klubu Pathfinder, nezapomeňte tedy zaplatit 200,-Kč Pájovi nejpozději na schůzce 28.1 a nejpozději na Lednovce předat vyplněnou a podepsanou registrační kartu.

Reg. karta KP ke staženíOblastní akce

V sobotu a neděli 1.-2.12. proběhne oblastní akce ve sboru Olomoucká. Bude možnost se potkat s dalšími oddíly z naší oblasti při hraní deskových her, sportování v tělocvičně a dalším programu. Svoji účast dejte vědět nejpozději do 24.11.

Sraz: sobota 1.12. v 15:40 ve sboru na Olomoucké (Olomoucká 43)

Cena: 50,- Kč

S sebou:

- přezůvky do sboru, spacák, karimatku, ešus, lžíci, láhev na pití, malý batůžek, sálovou obuv, oblečení na sportování v tělocvičně, hygienické potřeby,

- kdo může, tak šachovnici s figurkami

Plánovaný konec: neděle 2.12. v 13:30Říjnovka

Čeká nás první vícedenní výprava v tomto školním roce. Vyrazíme v pátek 26.10. a sraz bude už v 15:00 na hl.n. Vše si nabalte do jednoho velkého batohu s bederním pásem, protože nás čeká cesta na chatu po turistické značce. Více informací najdete uvnitř aktuality. Těšíme se společné chvíle v podzimní přírodě.

Sraz: pátek 26.10. v 15:00 hl. n.

Cena: 550,- Kč

S sebou:

- batoh s bederním pásem, ve kterém bude vše nabaleno:
spacák, karimatka, oblečení na spaní, pohory (kotníková nepromokavá obuv), láhev 1,5 l, „přezůvky“ do chaty, teplé oblečení, rukavice a čepice, kroj, návleky, pláštěnka, deník, Bible, psací potřeby, baterka, nůž, KPZ, provaz nebo uzlovačka, svíčka, šátek, hygienické potřeby, ešus a lžíce, malý batůžek, nůžky

- pokud chcete, vezměte svoji oblíbenou stolní hru

-jídlo: – vlastní jídlo na pátek + obědy na sobotu, neděli a pondělí (na sobotu a pondělí je možné mít oběd na vaření)

Plánovaný návrat: úterý 30.10. v 14:43 na hl.n.Zářijová výprava

V neděli 23.9. nás čeká první výprava v novém školním roce. Sejdeme se v 8 hodin na Zvonařce. Veškeré detaily jsou uvedeny uvnitř aktuality.

Sraz: v 8:00 na Zvonařce, nástupiště č.10

Cena: 30,-Kč

S sebou: batůžek, oblečení, které se může zašpinit, jídlo a pití, pláštěnku, deník a psací potřeby, šátek, uzlovačku, KPZ, nůž, libovolnou průkazku (doklad) s fotkou pro nárok na slevu v dopravě a dobrou náladu :)

Návrat: v 17:24 na hlavní nádražíNový oddílový rok

S novým školní rokem začne také nový oddílový rok. Aktualita obsahuje termíny plánovaných akcí do konce pololetí školního roku. První schůzka bude v pondělí 10.9. v 17 hodin na Střední. Nejbližší výprava bude jednodenní v neděli 23.9. Těšíme se, že spolu v oddíle znovu prožijeme mnoho společných dobrodružství.

Každé pondělí budou pravidelné schůzky od 17 do 19 hodin na Střední. První schůzka bude v pondělí 10.9. Vezměte si na ni cca 5 fotek z prázdnin na flash disku nebo pošlete emailem.

Do svých diářů a mobilů si zapište následující termíny výprav do konce prvního pololetí školního roku 2018/2019:

Den Klubu Pathfinder 15.9.
jednodenní výprava 23.9.
říjnovka 26.-30.10.
oblastní akce 1.-2.12.
lednovka 1.-3.2.Výprava – zakončení celoročky

V neděli 17.6. vyrazíme na zakončení celoroční hry, hledání pokladu. Nezapomeňte z nápověd zjistit, kde se poklad nachází. Sraz bude v 8.30 na parkovišti u Tesca. Účast potvrďte nejpozději do úterý 12.6 včetně. Budeme se těšit.

Sraz: v neděli 17.6. v 8:30 na parkovišti u Tesca u vlakového nádraží

Cena: 50,-Kč

S sebou: batůžek, jídlo a pití, pláštěnku, plavky, ručník, deník a psací potřeby, šátek, KPZ, uzlovačku, nůž

Plánovaný návrat: po 16. hodině opět k TescuHelfštýn 2018 – aktualizováno

Tradiční akce Helfštýn se letos koná v termínu 11.-13.5. s názvem POSLEDNÍ BITVA. Pozvánku s informacemi najdete uvnitř článku. Detaily již přidány.

Sraz: pátek 11.5. v 15:45 na hl.n.

Cena: 500,- Kč za akci + 250,-Kč za cestu

S sebou: vše důležité obsaženo v informačním letáku k Helfštýnu. Po kliknutí na obrázek se otevře ve větší velikosti. Nezapomeňte si vzít pohlednici, kterou jste vyráběli na Velikonoční výpravě. Kdo nebyl, ať si ji vyrobí doma a vezme sebou.

Plánovaný návrat: neděle 13.5. v 16:59 na hl.n.Velikonoční výprava

Velikonoce prožijeme společně v Jeseníkách. Sejdeme se ve čtvrtek 29.3. v 9 hodin na hl.n. Vše, co je potřeba vzít s sebou, najdete uvnitř aktuality. Dejte vědět, zda se zúčastníte, nejpozději do soboty 24.3. Budeme se těšit :)

Sraz: čtvrtek 29.3. v 9:00 hl. n.

Cena: 500,- Kč

S sebou:

- batoh s bederním pásem, ve kterém bude vše nabaleno:
spacák, karimatka, oblečení na spaní, pohory (kotníková nepromokavá obuv), láhev 1,5 l, „přezůvky“ do chaty, teplé oblečení, kroj, návleky, pláštěnka, deník, Bible, psací potřeby, pastelky a fixy, baterka, nůž, KPZ, provaz nebo uzlovačka, svíčka, šátek, hygienické potřeby, ešus a lžíce, malý batůžek, společné věci obdržené na schůzce

-jídlo: – vlastní jídlo na celý čtvrtek + obědy na pátek, sobotu a neděli (pouze na sobotu je možné mít oběd na vaření)

Plánovaný návrat: pondělí 2.4. v 16:43 na hl.n.Březnová výprava

Na jednodenní výpravu 4. března se vydáme do okolí Brna. Sraz bude na zastávce Zoologická zahrada v 8.05. Uvidíme, jestli nás bude čekat ještě zimní příroda včetně sněhu…

Sraz: v 8:05 na zastávce autobusů Zoologická zahrada v Bystrci

Cena: 30,-Kč

S sebou: batůžek, jídlo a pití, pláštěnku, deník a psací potřeby, šátek, KPZ, uzlovačku, nůž a dobrou náladu :)

Plánovaný návrat: v 15.40 na zastávku Zoologická zahradaOlder Posts »

Klub PathfinderKlub
Pathfinder

Oddíl 001 Plejády Brno
Helmut směřující nahoru V roce 2008 vytvořil Martin Moučka. | Poháněno Wordpressem.